9 класс

В цій частині підручника поданий матеріал Розділу 5. Комп'ютерні мережі. У цьому розділі можна дізнатися про:
- комп'ютерні мережі та їх призначення;
- апаратне й програмне забезпечення комп'ютерних мереж;
- особливості спільного використання ресурсів локальної мережі;
- систему адрес в мережі Інтернет;
- призначення найпоширеніших послуг мережі Інтернет;
- засоби пошуку інформації в Інтернеті.

Математичні прописи з калькою

Обов'язковий додаток до підручника

Практична робота № 1

Паперові бланки для заповнення роздрукувати. Виконати практичну роботу. Для перевірки надати вчителеві на зимовій сесії.

Быкова, Е. И. Русский язык [Текст] : учебник для 9 кл. общеобразоват. учебных заведений с русским языком обучения / Е. И. Быкова, Л. В. Давидюк, В. И. Стативка. – К. : Освіта, 2011.- 240 с. : илл.