тестові завдання

Всі теми
1) Тема 1. Українські землі в ХVІ ст.
2) Тема 2. Українські землі у першій половині ХVІІ ст.
3) Тема 3. Початок національно – визвольної війни українського народу середини ХVІІ ст.
4) Тема 4. Українські землі в 60 – 80-ті роки ХVІІ ст.
5) Тема 5. Українські землі наприкінці ХVІІ– у першій половині ХVІІІ ст.
6) Тема 6. Українські землі в другій половині ХVІІІ ст

Збірник матеріалів з української літератури для учнів 7-го класу

Даний збірник матеріалів дозволить доповнити підручник «Української мови та літератури» Слоньовської О., як для класів з українською мовою навчання так і для класів де навчання проводиться на російській мові. У збірник увішли біографії письменників, їх твори та критика на них, це дозволить учневі більше дізнатися про авторів та про їх твори. Збірник повністю відповідає програмі з української літератури для 7-го класу 12-ти річної школи. Укладач сподівається, що це дасть змогу учням зберегти свій час и краще підготуватися до уроків. Бажаю успіхів у вивченні української літератури!

Eisblumen aus Papier (Бумажные снежинки)

Книга по технике вырезания красивых снежинок из бумаги. В книге приведены 46 схем.

Методика організації роботи з обдарованою молодю : анотований бібліографічний покажчик

Покажчик матеріалів з Методика організації роботи з обдарованою молодю.