Жизнь замечательных людей. Часть 49

Шарль Перро (Сергей Бойко)
Шандор Петефи (Гидаш)
Шадр (Ольга Воронова)
Чкалов (Георгий Филиппович Байдуков)
Чичерин (С. Зарницкий, А. Сергеев)
Чингисхан. Покоритель Вселенной (Рене Груссе)
Чехов (Ю. Соболев )
Чехов (Г. Бердников)
Черчилль (Франсуа Бедарида)
Черский (А. Алдан-Семенов)
Черняховский (Акрам Шарипов)
Чернышевский (Николай Богословский)

Читанка. Частина перша. Підручник для 3 класу

Любий друже! Ця читанка познайомить тебе з казками, віршами, оповіданнями про світ природи, перемогу добра над злом, радість дитинства, цінність книги. Працюючи з читанкою, ти відкриєш нові для тебе жанри літератури - п’єси-казки, байки, науково-популярні оповідання; дізнаєшся багато нового про вже відомих тобі авторів, познайомишся з новими; вдос­коналиш своє уміння працювати з текстом. Читаючи, - уявляй описані події; - міркуй, висловлюй своє ставлення до прочитаного; - пробуй творити власні казки, розповіді, вірші. Радості тобі від самостійного, творчого читання!

Практичне завдання за темою «Об’єкт проектної діяльності №4: Дерево з бісеру (гілочка)». Готові вироби НЕ надавати, тільки фото!!! Роботу надати на паперовому носії.

Календарне планування уроків з математики для учнів 6 класу.

В календарному плануванні вказані дати виконання самостійних та контрольних робіт.