Шкільна газета

Наш шкільний парламент.

Учнівське самоврядування в Диківській загальноосвітній школі представлено Шкільною демократичною республікою, яка створена за ініціативою старшокласників та адміністрації школи.

Робота учнівського парламенту здійснюється здійснюється за такими напрямками: комісія культури і дозвілля керує проведенням культурно-масових заходів та організацією конкурсів, комісія додаткової освіти залучає учнів до роботи в гуртках. Проводить заходи, направлені на підвищення якості знань учнів. Комісія спорту і здорового способу життя організовує спортивні турніри, змагання, туристичні походи.комісія дисципліни і порядку допомагає педагогічному колективу школи у вихованні свідомої дисципліни учнів, дотриманні Правил для учнів. А комісія інформації висвітлює всю роботу учнівського самоврядування на шкільному стенді пресцентру.

Серед багатьох цікавих заходів, які проводяться в нашій школі особливу увагу можна приділити Дню самоврядування, який проводиться на Свято вчителя, Дню української армії, Дню Святого Валентина, Шевченківським дням. У заходах до Дня української армії приймають участь не тільки хлопці, а й дівчата. Юнаки показують всю свою мужність, спритність та силу. Демонструють навички, набуті за життя, шиють і вишивають, заплітають дівчатам коси і готують страви. А улюблена вправа для хлопців — це стрільба з рушниці. Ми впевнені, що наші хлопці стануть справжніми захисниками Батьківщини.

Особливо цікаво проводяться у нас Шевченківські дні. Учні різних класів не тільки читають твори Т.Г.Шевченка та вчать його вірші, а й показують інсценізації жл творів великого Кобзаря.

Наше шкільне життя різноманітне і таке цікаве. І ми завжди охоче приймаємо гостей у шаній рідній школі.